Sauna Line

O nas

Poproś o wycenę
Firma Sauna Line Sp z o.o. działa na rynku od końca 2011 roku, specjalizuje się w kompleksowym projektowaniu i wytwarzaniu ekskluzywnych saun.
Kluczową cechą wyróżniającą produkty oferowane przez Sauna Line jest innowacyjność i design. Firma w produkcji wykorzystuje nowoczesne, materiały i rozwiązania, niestandardową kolorystykę, minimalistyczną formę, niespotykane w saunach połączenia drewna z kamieniem, metalem i szkłem.
Istotnym atutem oferty firmy Sauna Line jest elastyczność oferty, wyrażająca się różnorodnością modeli i możliwością dowolnej konfiguracji wyposażenia sauny. Dodatkowo istnieje możliwość wykonania nietypowych projektów „pod klucz” według indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.
Klienci cenią nas za nieszablonowe podejście do każdego zlecenia i dbałość o detale i komfortowe wykończenie. Świadczymy kompleksowe usługi – od stworzenia projektu, przez produkcję sauny, aż do jej montażu w domu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak różne są potrzeby kupujących, dlatego też zapewniamy w pełni indywidualną obsługę – dostosujemy parametry oraz wyposażenie sauny tak, aby ostateczny efekt spełnił wszelkie Twoje oczekiwania!
Każde realizowane przez nas zlecenie jest traktowane w sposób indywidualny. Bierzemy pod uwagę potrzeby osób, które się do nas zgłaszają i z pewnością – już po krótkiej rozmowie – zaproponujemy rozwiązanie, które spełni wszelkie oczekiwania klientów.
Już teraz czekamy na kontakt z Twojej strony. Zapewniamy najwyższą jakość usług i profesjonalne podejście do zlecenia. Postaw na wyjątkowe chwile spędzone w przygotowanej przez nas saunie i zapomnij o codziennych kłopotach! Ciesz się relaksem i otul wyjątkowym ciepłem…