Sauna Line 2020

Modele saun

Naszym Klientom oferujemy szeroki wachlarz możliwości: sauna sucha, parowa, ziołowa, czy Infrared. W ofercie występują  4 linie produktowe, na które składają się standardowe modele, produkowane w różnych konfiguracjach i wymiarach dopasowanych do powierzonej przestrzeni. Wszystkie tworzone przez nas sauny wykonywane są z wysokiej klasy materiałów, które nie tylko doskonale się prezentują – przede wszystkim są trwałe, nawet przy wieloletnim użytkowaniu.

Wybór modelu sauny

Wybór modelu sauny wydaje się dla Ciebie niezwykle trudny? Naszym celem jest zaproponowanie rozwiązania idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb i oczekiwań. W praktyce oznacza to, że każdą saunę tworzymy od podstaw tak, by była idealnym dopełnieniem Twojego wnętrza.

  • Pro Line,
  • Modern Line,
  • Best Line,
  • Perfect Line.

Nasze sauny są połączeniem materiałów najwyższej jakości oraz nowoczesnej technologii.

Dotykowe sterowanie

Sterownik sauny został zaprojektowany tak, by spełniać wszystkie wymagania użytkowników i był przy tym klasycznie elegancki. Panel dotykowy pozwala na sterowanie pracą sauny, oferując tryby zależnie od wyposażenia: standard, tryb-eco, combi, Infrared. Przy wyposażeniu sauny w opcję combi istnieje możliwość regulacji nie tylko temperatury, ale również wilgotności. Sterownik zarządza również koloroterapią w saunie, oferując szeroką gamę kolorów. Standardowym wyposażeniem każdego sterownika jest bluetooth. Dodatkowo sterownik może zarządzać dozowaniem zapachu (opcjonalna funkcja automatycznej aromaterapii) oraz być przystosowany do współpracy z systemem inteligentnego domu (opcja dodatkowa).