. Sauna Line - producent saun, nowoczesna sauna w Twoim domu

SaunaLine

Příslušenství

Sauna Line jako výrobce saun vybavil své modely atraktivním příslušenstvím,které nebylo dosud použito v typické finské sauně. Můžeme se pochlubit novým ovládacím prvkem ekonomického řešení pece, barevnou terapií a relaxační hudbou s využitím vysoce kvalitního zvuku renomovaného výrobce.

Dźwięk

Graham Mask powiedział kiedyś: „moglibyśmy przez muzykę kierować światem, mamy do swej dyspozycji odpowiednią siłę."

Graham Mask powiedział kiedyś: „moglibyśmy przez muzykę kierować światem, mamy do swej dyspozycji odpowiednią siłę." Idąc tym tropem przygotowaliśmy w saunie sprzęt nagłaśniający najlepszej jakości, tak żeby wydobywające się dźwięki były ucztą dla uszu. Z zewnętrznego panelu dotykowego możemy wybrać rodzaj muzyki odpowiedni do aktualnego stanu ducha. Wiele ludzi twierdzi, że nie jest w stanie żyć bez muzyki i dzień spędzony bez posłuchania muzyki jest dniem straconym.

Sauna jest miejscem zapewniającym odpoczynek i relaks ale może być również miejscem które wypełnione jest pięknymi dźwiękami. Różne rodzaje i gatunki muzyczne w różnorodny sposób wpływają na zachowania ludzkie oraz na ogólne odczucia i wrażenia.

Sauna Line przygotowała zestaw muzyczny o nazwach Natura, Relaks, Medytacja, który zaspokoi różnorodne gusty i upodobania. Instrumentalna, spokojna muzyka, zarówno elektroniczna jak i klasyczna, z elementami oraz bez elementów natury w jakości, którą trudno doścignąć. Przeznaczona zarówno do relaksacji, muzykoterapii, walki ze stresem, medytacji, koncentracji. Muzyka pozwoli wyczarować niepowtarzalna atmosferę w saunach Sauna Line.

Piec

Tryb eco – stworzony specjalnie po to by oszczędność energii urealniła się, a nie pozostała w teoretycznych rozważaniach.

Tryb eco – stworzony specjalnie po to by oszczędność energii urealniła się, a nie pozostała w teoretycznych rozważaniach. Stopień wykorzystania mocy pieca zależny jest od zapotrzebowania na nie. Sterownik automatycznie dostosowuje poziom grzania w zależności od aktualnej temperatury panującej w saunie. Bardzo istotnie wpływa to na stałość temperatury jak i żywotność samych elementów grzejnych sauny.

Sterownik

Sterownik sauny został zaprojektowany by spełniał wszystkie wymagania użytkowników i był przy tym klasycznie elegancki.

Sterownik sauny został zaprojektowany by spełniał wszystkie wymagania użytkowników i był przy tym klasycznie elegancki. To jednocześnie panel dotykowy, sterownik pieca sauny z odczytem aktualnej temperatury i wilgotności oraz dobrej klasy zestaw muzyczny. Wykorzystano w nim nowinki technologiczne podnoszące poziom konfortu podczas relaksujących kąpieli.

Tryb eco – stworzony specjalnie po to by oszczędność energi urealniła się a nie pozostała w teoretycznych rozważaniach. Stopień wykorzystania mocy pieca zależny jest od zapotrzebowania na nie. Sterownik automatycznie dostosowuje poziom grzania w zależności od aktualnej temperatury panującej w saunie. Bardzo istotnie wpływa to na stałość temperatury jak i żywotność samych elementów grzejnych sauny.

Miłośnikom oświetlenia zaoferowaliśmy elastyczny wybór kolorów. Nasze podejście nie ogranicza się do standardowego mieszania barw. Dajemy możliwość wyboru palety interesujących nas kolorów które zmieniają się delikatnie nie rażąc swoją dysproporcją. W saunie wkomponowaliśmy trzy źródła świateł sterowanych autonomicznie, by pobudzić zmysłu wzroku podczas kąpieli.

Wysokiej klasy dwudrożne przetworniki akustyczne firmy Polk Audio, z dynamicznym odwzorowaniem pełnego zakresu niskich i wysokich tonów, oraz wahlarz dobranych utworów relaksacyjnych uatrakcyjniają doznania w saunie

Światło

Codzienny język obfituje w słowa, w których kolor reprezentuje nie tylko odczucia zmysłowe, lecz również przeżycia emocjonalne.

Terapia z zastosowaniem kolorów jest sztuką wprowadzania palety barw do organizmu ludzkiego w celu poprawy samopoczucia, uzyskania równowagi i harmonii. Codzienny język obfituje w słowa, w których kolor reprezentuje nie tylko odczucia zmysłowe, lecz również przeżycia emocjonalne.

Terapia z zastosowaniem kolorów jest sztuką wprowadzania palety barw do organizmu ludzkiego w celu poprawy samopoczucia, uzyskania równowagi i harmonii. Alegoryczne wibracje barw pochłaniane są przez subtelną część naszej podświadomości. Wibracje te absorbowane są również przez oczy i skórę. Kolor może pobudzić lub uśpić, ogrzać lub oziębić, podrażnić lub ukoić, rozbudzić w nas namiętność lub wznieść na duchowe wyżyny.

Zrozumienie koloru otwiera nowy wymiar naszej świadomości, nasze sauny z pewnością mogą w tym pomóc. W celu skutecznego wykorzystania terapii kolorem, SaunaLine zaprojektowała niekonwencjonalny sposób emitowania światła w saunie i umożliwiła indywidualny sposób sterowania nim.

Poprzez Trzy odrębne źródła światła synchronicznie zmieniające się otrzymujemy w saunie widmo kolorowe o następujących paletach barw: -czerwony- pomarańczowy, żółty-turkusowy, niebieski i fioletowy. Możemy dowolnie dobierać kolory podczas kąpieli w saunie, dopasowując je do swojego nastroju, samopoczucia i preferencji. Możemy również delektować się pełną gamą kolorów korzystając z wszystkich walorów koloroterapii.