. Sauna Line - producent saun, nowoczesna sauna w Twoim domu

SaunaLine

CIEPŁO

NIE JEDNĄ MA LINIĘ

Projektowanie

Sauna Line to linia saun kreślona nowoczesnym pomysłem i dokładną ręką. Elegancka forma, niestandardowa kolorystyka, ciekawe połączenia drewna z kamieniem, metalem i szkłem to elementy które wyróżniają.
Zrobiliśmy saunę niebanalną i inną.

Sauny kreślone nowoczesnym pomysłem i dokładną ręką.

Na etapie  projektowania i tworzenia poszliśmy następującym tokiem rozumowania: Człowiek jest istotą odbierającą rzeczywistość wszystkimi swoimi zmysłami.

WZROK

Chcemy patrzeć na piękne rzeczy i otaczać się nimi, gdzie każdy detal tworzy doskonałą formę. Przestrzeń otaczających barw i pełna gama kolorów podczas kąpieli w saunie działa na naszą wyobraźnię i pozwala na całkowite odprężenie. „Obraz powie Ci więcej niż tysiąc słów”. Zobacz nasz obraz.

SŁUCH

Nasza podświadomość  jest ogromnie podatna na magię dźwięku. Muzyka dla wielu jest niezbędnym elementem życia. Dla nas również. Dlatego przygotowaliśmy zestaw dźwięków działających na zmysły w perfekcyjnym odwzorowaniu i nienagannej jakości.

ZMYSŁ ODCZUWANIA

Dotyk i zmysł odczuwania są podstawowymi elementami definiującymi odbieranie rzeczywistości. Ponieważ każdy odbiera ją inaczej, przygotowaliśmy możliwość wyboru  rodzaju kąpieli w saunie. W sposób indywidualny można dobrać parametry tak, aby kąpiel w  saunie była super przyjemnością a nie tylko epizodem czysto medycznym.

Pomysł stworzenia sauny oddziaływującej na wrażliwość estetyczną zrodził się kilka lat temu. Jasno postawione cele i determinacja zaowocowały powstaniem spółki Sauna Line. Od roku tworzymy z pasją i możemy pochwalić się dopracowaną i stanowiącą alternatywę serią saun.

 

Dziękujemy za współprace Pracowni Projektowej "Bena" - projektowanie wnętrz www.bena.com.pl